Nová registráciaZabudnuté heslo
55%akryl 20%polester 18%vlna 7%polyamid
55%akryl 18%vlna 10%polyester 7%polyamid
45% akryl 38% vlna 12% polyamid 5% mohér
80% akryl 20% nylon
21% polyamid 79% akryl
80% akryl 20% lykra
60% akryl 20% polyester 15% vlna 5% alpaka
65% akryl 17% polyamid 9% vlna 9% viskóza
100% bavlna
57%modakryl 20%polyester 8%vlna 8%moher 7%polyamid
72%modakryl 24% polyamid 4%elastan
55% polyester 18% vlna 20% akryl 7% elastan
60% akryl 40% vlna
70 % bavlna 20% polyester 10% lykra